Festivalschema

Festivalschema med reservation för ändringar.

SCHEMA - 1 JUNI

  • 17:00 - 20:00 - Beachvollboll

    Beachvolleybollplanen

  • 18:00 - 18:20 - Invigning

    Stora Scenen

  • 18:20 - 18:30 - Fritidsforum

    Stora Scenen

  • 18:30 - 19:00 - Festivalbandet

    Stora Scenen

  • 18:30 - 20:00 - Mat / Middag

    Mattältet

  • 19:30 - 20:00 - Storstan Street Brass

    Stora Scenen

  • 20:30 - 21:00 - Alister

    Stora Scenen

  • 21:00 - 23:00 - Dj GORAN

    Stora Scenen

SCHEMA - 2 JUNI

  • 12:00 - 13:30 - Mat / Lunch

    Mat-tältet

  • 12:00 - 12:15 - Tilde Widell

    Gurrabergscenen

  • 12:00 - 16:00 - Stand Up Paddlebord

    Stranden

  • 12:00 - 18:00 - Beachvolleyboll

    Beachvolleybollplanen

  • 12:00 - 18:00 - Crazy Bull Ride

    VKUNG-tältet

  • 12:15 - 12:30 - Denise Grönros

    Gurrabergscenen

  • 12:30 - 12:45 - Linn Knutsson

    Gurrabergscenen

  • 12:45 - 13:00 - Young G

    Gurrabergscenen

  • 13:00 - 13:15 - TBA

    Gurrabergscenen

  • 13:00 - 18:00 - BootCamp Games

    BootCamp Hörnan

  • 13:00 - 14:00 - Killfika

    Stora Workshop-tältet

  • 13:15 - 14:15 - Dj workshop med Nay J

    Gurrabergscenen

  • 14:00 - 15:00 - Bli proffs på sociala medier

    Lilla Workshop-tältet

  • 14:45 - 15:15 - Trakker

    Gurrabergscenen

  • 15:15 - 19:00 - RFSU

    Lilla Workshop-tältet

  • 15:45 - 16:00 - JNL

    Gurrabergscenen

  • 16:00 - 17:00 - Henry Bowers

    Stora Workshop-tältet

  • 16:15 - 16:45 - Dead fox Dancin'

    Gurrabergscenen

  • 17:30 - 18:30 - Henry Bowers

    Stora Workshop-tältet

  • 18:00 - 18:05 - Evelina & Frida öppnar avslutningsfesten

    Stora Scenen

  • 18:05 - 18:45 - DJ Nay J

    Stora Scenen

  • 18:05 - 18:45 - Prisutdelning & Överlämning

    Stora Scenen

  • 18:00 - 19:30 - Mat / Middag

    Mat-tältet

  • 19:00 - 20:00 - Festivalbandet

    Stora Scenen

  • 20:00 - 21:00 - Henry Bowers

    Stora Scenen

  • 21:00 - 21:45 - Elias Abbas

    Stora Scenen

  • 22:00 - 00:00 - Dj Sister Justice

    Stora Scenen