Festivalschema

Festivalschema med reservation för ändringar.

FREDAG 1 JUNI

SPELSCHEMA

  • 18:00 - 18:20 - Invigning

    Stora Scenen

  • 18:20 - 18:30 - Fritidsforum

    Stora Scenen

  • 18:30 - 19:00 - Festivalbandet

    Stora Scenen

  • 19:30 - 20:00 - Storstan Street Brass

    Stora Scenen

  • 20:30 - 21:00 - Dead fox Dancin'

    Stora Scenen

  • 21:00 - 23:00 - Dj GORAN

    Stora Scenen

AKTIVITETER

  • 17:00 - 20:00 - Beachvollboll

    Beachvolleybollplanen

  • 18:00 - 19:30 - Middag

    Mat-tältet

WORKSHOPS

  • 17:00 - 21:00 - Skapa en staty med Lisa Wallert

    Workshop-tältet

LÖRDAG 2 JUNI

SPELSCHEMA

  • 12:00 - 12:15 - Tilde Widell

    Gurrabergscenen

  • 12:15 - 12:30 - Denise Grönros

    Gurrabergscenen

  • 12:30 - 12:45 - Linn Knutsson

    Gurrabergscenen

  • 12:45 - 13:00 - Young G

    Gurrabergscenen

  • 13:00 - 13:15 - Viggo Schedling & Johan Jonasson

    Gurrabergscenen

  • 14:45 - 15:15 - Trakker

    Gurrabergscenen

  • 15:15 - 15:45 - Abhorred Divine

    Gurrabergscenen

  • 15:45 - 16:00 - JNL

    Gurrabergscenen

  • 18:00 - 18:05 - Evelina & Frida öppnar avslutningsfesten

    Stora Scen

  • 18:05 - 18:45 - DJ Nay J

    Stora Scen

  • 18:45 - 19:00 - Prisutdelning & överlämning

    Stora Scen

  • 19:00 - 20:00 - Festivalbandet

    Stora Scen

  • 20:00 - 21:00 - Henry Bowers

    Stora Scen

  • 21:00 - 21:30 - Elias Abbas

    Stora Scen

  • 22:00 - 00:00 - DJ Sister Justice

    Stora Scen

AKTIVITETER

  • 11:00 - 16:00 - Stand Up Paddle Board

    Stranden

  • 11:00 - 18:00 - Crazy Bull Ride

    VKUNG-tältet

  • 12:00 - 13:30 - Lunch

    Mat-tältet

  • 12:00 - 18:00 - Beachvollboll

    Beachvolleybollplanen

  • 13:00 - 18:00 - BootCamp Games

    BootCamp Hörnan

  • 18:00 - 19:30 - Middag

    Mat-tältet

WORKSHOPS

  • 12:00 - 17:00 - Street Art med Jessica Hallbäck

    Gurrabergscenen

  • 12:00 - 17:00 - Skapa en staty med Lisa Wallert

    Workshop-tältet

  • 13:00 - 14:00 - Killfika

    Stora Workshop-tältet

  • 13:15 - 14:15 - Dj workshop

    Gurrabergscenen

  • 14:00 - 15:00 - Bli proffs på sociala medier

    Lilla Workshop-tältet

  • 14:30 - 15:30 - Killfika

    Stora Workshop-tältet

  • 15:00 - 19:00 - RFSU

    Lilla Workshop-tältet

  • 16:00 - 17:00 - Henry Bowers

    Stora Workshop-tältet

  • 17:30 - 18:30 - Henry Bowers

    Stora Workshop-tältet